Kredi Kartı ve Taksitli Alışverişleriniz için Lütfen Tıklayınız.http://www.diskitabi.com

WOELFEL'in Diş Anatomisi Diş Hekimliği ile İlişkisi

WOELFEL'in Diş Anatomisi Diş Hekimliği ile İlişkisi
Yayınevi: Güneş kitabevi
Ürün Kodu: 9789752772465
Stok Durumu: Baskısı Bitti
KDV Dahil: 175.00TL
KDV Hariç: 175.00TL
Miktar:  
   ya da   
0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap

 

WOELFEL'in DİŞ ANATOMİSİ
Diş Hekimliği ile İlişkisi
YEDİNCİ BASKI
Woelferin Diş Anatomisi'nin Yedinci Baskısı daha çok diş anatomisi ile klinik uygulama , arasındaki bağlantıya odaklanmış olup dişin yapısı, fonksiyonu, morfolojisi ve anatomisinin değişik uygulamalar sırasında nasıl kullanılacağı hakkında bilgi vermektedir. Bunun sonucu olarak, diş anatomisinden daha fazlasını kavrayarak diş hekimi, diş asistanı olarak pratik bilgilerinizi nasıl uygulayacağınızı öğrenirsiniz.
Woelfel'in Diş Anatomisi'nin her bölümü anatomi ve klinik uygulamaların en son bilgilerini güncellenmiş olarak vermektedir. Bu baskıda sunulan yeni kısımlar oklüzyondaki dişlerin taslaklarının çizimi ve buna bağlı olarak diş cerrahisine getirdiği yeni yaklaşımlardır. Bundan başka, bölümler gözden geçirilmiş ve öğrenmeye yardım edici özellikler kullanılarak daha kabul edilebilir ve daha kolay hatırlanabilir bilgilerle yeniden düzenlenmiştir.
Diş Anatomisi İçin Size Yardım Edecek Yeni Özellikler
Bölümlerin sonundaki sorular, bir bölümden diğer bölüme geçmeden önce konu ile ilgili bilgilerinizi test edebilmeniz için yenilenmiş ve mümkün olduğu kadar iyileştirilmiştir.
Web sitesi kaynakları diş anatomisini öğrenmek ve pratik uygulamaları için yardımcı olacak online imkanlar sağlayacaktır.
Geometrik diş şekillerinin kartları sınavlara hazırlanmada diş anatomisi ve oklüzyonunun önemli noktalarının hatırlanmasına yardımcı olacaktır.
Bu Baskının Dikkat Çeken ve Göze Çarpan Diğer Özellikleri
Çok sayıda dört renkli şekiller anatominin iyi anlaşılabilmesi için daha net bilgiler
Konu başlıkları listeleri, öğrenme hedefleri ve bölüm hedefleri her bölümün esas amaçlarına daha iyi odaklanmanızı sağlayacaktır
Teknik terimlerin açıklanması yanında okunuşu ile birlikte verilmiştir.
Woelfel'in Diş Anatomisi sizin sadece diş anatomisini öğrenmenizi değil pratik bilgilerinizi diş anatomisine uygulamanızı sağlar.

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz:Facebook Yorum ()
Genel Diş Hekimliği Kitapları © 2020
Altyapı: OpenSource - TR